Jaunumi

Uzacu, lūpu un acu zonas optimizācija pirms permanentā grima procedūras!

Cien. klientes! Piedāvāju jaunu procedūru, kas palīdz optimizēt (sagatavot) uzacis, lūpas un acu zonu pirms atkārtotas permanentā grima veikšanas. Šī procedūra vēlama 1 - 2 nedēļas pirms PM veikšanas.

  • Rezultātā attiecīgajā zonā uzlabojas ādas vispārējais stāvoklis, paaugstinās ādas elasticitāte, uzlabojas vielmaiņa un mikrocirkulācija, fibrozie audi kļūst „mīkstāki”. Pigments, kas atrodas zemādā no iepriekš veiktām procedūrām, var tikt izvadīts par 5-10 %.


  • Nākamās permanenta procedūras laikā pigments „klājas” vieglāk un ir sagaidāms salīdzinoši labāks rezultāts.


Procedūra balstās uz elektroforēzi sejai un ir pilnīgi droša, bez blaknēm. 

Jaunu permanentā grima procedūru var veikt jau pēc 1 nedēļas!

Ādas optimizācija aizņem līdz 20 minūtēm!

Tiekat laipni aicinātas!

Pieraksts telefoniski T. 26407142

A.C. Jūsu permanentā grima meistare Laima Čakstiņa

Esi skaista vienmēr!

Pateicoties permanentajam grimam un pareizajam meistaram, Tavas uzacis, acis un lūpas var izskatīties skaisti vienmēr.

Statusa ROYAL ARTIST piešķiršana. Starptautiskās "ACADEMY - S" sertifikāts 20.07.2020.g (Tallina, Igaunija)

Personīgi izstrādātie krāsvielu miksi priekš permanentā grima!

Jau nedaudz vairāk kā 2 gadus Es, Laima Čakstiņa, strādāju ar saviem izstrādātiem un pārbaudītiem krāsvielu jeb pigmentu miksiem priekš uzacīm.
Mana 13 gadus pieredze permanentajā grimā radīja vajadzību pašai izveidot tādas krāsas, kas dod labākos rezultātus gan sadzīstot, gan arī pēc vairākiem gadiem. Šie pigmentu miksi iziet (ar laiku izvadās) bez violetas, sarkanas, zaļas un zilas nokrāsas. Tas ir ļoti svarīgi. Miksi ir uz neorganisko pigmentu bāzes (izņemot vienu) un tas nozīmē, ka tie balē un galvenais – labi izvadās ar lāzeri, ja gadījumā tas būtu nepieciešams!

Uzskatu, ka labākie (drošākie) pigmenti ir tie, kas gan balē, gan ar vienu vai divām lāzera korekcijām iziet no ādas pavisam! Tas ir krāsvielu viens no svarīgākajiem rādītājiem!

p.s. Jebkuri pigmenti, arī šie ar laiku var dot vēsu nokrāsu. Permanetais grims jeb mikropigmentācija ir procedūra, kas tiek veikta uz Jūsu lielākā orgāna  - ādas. Ja āda ir ar olīvrkrāsas pieskaņu, dzeltenīga , rozīga vai arī sārta, uzacis ar laiku var kļūt vēsākas, tāpēc manā paletē ir vairāki siltākas krāsas miksi.

Zemāk paraugā redzami ūdenī šķīdināti miksi uz balta fona un video. Paraugos parādīta tikai daļa no izstrādātajiem miksiem.

Tikai kvalitatīvs un profesionāls permanents!

Šī gada oktobra mēnesī piedalīšos vērienīgā, starptautiskā Permanentā grima festivālā, kas norisināsies Minhenē!

Tiek piedāvāts augstas kvalitātes permanentais grims!
 Īpaši tiek gaidītas klientes, kuras vēlas kādu no maniem acu tehnikas izpildījumiem😉


UZMANĪBU VISĀM PERMANENTĀ GRIMA MEISTARĒM, KURAS STRĀDĀ LONDONĀ!


Uzmanību visām permanentā grima meistarēm!

      Izmantojiet lielisko iespēju apmeklēt vienreizēju starptautisku PMU meistarklasi un paaugstināt savas prasmes Rīgā, 7. jūlijā, 2018.g. Trīs profesionālas meistares demonstrēs uzacu, lūpu un acu modernāko permanentu –

  • Laima Cakstina „Airy Powder” uzacis (autortehnika) www.permanentart.lv
  • Larisa Spulge  „Shainy Silk” lūpas (autortehnika)  
  • Zoya Zidan ”Morning haze” acis (vairāku starptautisku konkursu laureāte, Ukraina).

Tāpat, semināra ietvaros, Jums būs iespēja apgūt un trenēt iespējamās tehnikas uz lateksa, kā arī beigās saņemt trīs sertifikātus no vadošajām meistarēm. Līdzi jāņem personīgā aparatūra. Seminārs notiks latviešu un krievu valodās vienlaicīgi!

Par dalību ir jāiemaksā priekšapmaksa 100 eiro apmērā. Pārējā informācija  t. +37122170913, Dana.  Norises vieta un laiks tiks paziņots individuāli 10 dienas pirms pasākuma. 

Jaunums!

Starptautiskās klases permanentā grima meistare Laima Čakstiņa piedāvā individuālas meistarklases Jūrmalā, Latvija.

  • Uzacis - Airy Powder (autortehnika)
  • Acis - Light Shading
  • Lūpas - Tempera Lips (AUTORTEHNIKA)

laima.cakstina@inbox.lv 
 +37126407142


Jaunums!

  Ar prieku paziņoju, ka esmu ieguvusi oficiālu preču zīmi savam lūpu tehnikas izpildījumam ar nosaukumu Tempera Lips (preču zīmes reģ Nr M71715) 12.06.2017 g. Šo permanentā make up tehniku esmu pilnveidojusi savā izpildījumā. Atgādinu, ka neviens cits nav tiesīgs lietot šo nosaukumu Tempera Lips. A.c. Laima Čakstiņa

Lūpu permanents


Jaunums!

  Ar prieku paziņoju, ka esmu ieguvusi oficiālu preču zīmi savam uzacu tehnikas izpildījumam ar nosaukumu Airy Powder (preču zīmes reģ Nr M71123). Šo permanentā make up tehniku esmu pilnveidojusi savā izpildījumā. Atgādinu, ka neviens cits nav tiesīgs lietot šo nosaukumu Airy Powder. A.c. Laima ČakstiņaŠī gada (2017) aprīļa mēnesī man ir piešķirtas tiesības lietot starptautisku kvalitātes zīmi (apzīmējumu) saviem darbiem.

Zīmes tiks lietotas uz darbu fotogrāfijām!


Piedāvāju "tumšo loku" zem acīm kamuflēšanu. 

    Šo pakalpojumu esmu veikusi jau daudzus gadus iepriekš. Tagad šo procedūru veicu ar citu aparatūru un pigmentiem. Procedūras būtība - atbilstošs gaišs pigments delikāti tiek ievadīts ādas tumšākajās vietās. Manāma rezultāta sasniegšanai parasti vajadzīgas 3 procedūras. Cien. klientes, tiekat laipni gaidītas!


   Piedalīšanās starptautiskajā pasākumā permanentā make up PRETA-A-PORTER!

   Piedalīšanās starptautiskajā pasākumā permanentā make up PRETA-A-PORTER!
   Pats jaunākais un modernākais šajā jomā tikai profesionāļiem. 
   Maskava 2016.g. 28 - 30 oktobris.


Mīļas klientes! Nākot uz permanentā grima procedūrām vai lāzera korekciju, Jūs dāvaniņā saņemsiet šādu skaistu un noderīgu galda kalendāru jau uz nākamo 2017. gadu!


Starptautiskā neatkarīgo permanentā makeup meistaru kolēģija Odesā (Ukraina) no 22 maija - līdz 25 maijam 2016.

  Meistarklases ietvaros esmu papildinājusi savas zināšanas ar vēl vairākām pilnīgi jaunām tehnikām kā: "Umbra Brows", "Pixel Spraying" un "Lush Lips"


Nekvalitatīva permanentā grima lāzera korekcija.

Divu dienu meistarklese (no 19-20.04.2016) priekš manas kolēģes Tatjanas (Tallina), noritēja supper! Demonstrēju šo atbildīgo procedūru, kā arī spriedām par daudzām teorētiskām lietām un reālām situācijām.

  

Lieliska un izdevusies meistarības paaugstināšanas meistarklase Viļņā. Kreatīvo tehniku izpildīšana!


Cien. potenciālās klientes!

Šī gada novembrī esmu apguvusi vēl vienu unikālu uzacu matiņu tehnikas veidu "Ultra Realistic Eyebrow " piešīs metodes autora Ennio Orsini(Itālija).Tai skaitā arī vīriešu uzacs tehniku!Vīriešu uzacu permanents ir pielietojams gadījumos,kad uzacs daļēji neeksistē vai arī to nobeigumi manāmi sliecas uz leju,kas nereti seju padara drūmāku,skatienu-nogurušāku.roši interesējieties,zvaniet,pierakstieties uz jaunām procedūrām.


 Cien. klientes!

No 2015.g.1. augusta strādāju tikai Jūrmalas pilsētā,
   Bulduros,Vidus prospektā 36.
   (Sīkāka informāciju skatīties sadaļa "Kontakti").


Piedalīšanās starptautiskā izstādē Expo Beauty 2015.g!

  Trīs radošas un interesantas dienas skaistumkopsanas izstādē Skonto hallē no 27.-29. martam.Izstādes ietvaros bija tikšanās ar šīs nozares pārstāvjiem.Sniedzu plaša spektra konsultācijas interesantiem,kas vēlas veikt mikropigmentācijas procedūras,gan arī tām klientēm,kurām nepieciešama lāzera korekcijapēc nekvalitatīvi veikta permanentā grima.Šajās trīs dienās prezentēju arī jaunu grima metodi-uzacu microblading.Mājas lapā var aplūkot jau vairākus sadzijušus rezultātus.


Permanentā make up konference un meistarklase Maskavā no 24 līdz 27 februārim ,2015.g.Microblading Masterclass in Erpel, Germany from 2 to 3  December (in 2014)

Microblading!

Microblading ir pilnīgi jauna, estētiska metode (pamati meklējami vairākus tūkstošus gadus atpakaļ, kad tetovēšanu veica ar dabā atrodamiem asiem priekšmetiem). Tās pamatā ir manuāla pildspalva, kurā ir iestiprināts atbilstošs sterils, vienreizējs asmens. Ar šādas ”pildspalvas” un krāsvielu palīdzību var veikt visāda veida permanento grimu, tai skaitā uzacis matiņu tehnikā. Matiņi šinī gadījumā izskatās ļoti dabiski un smalki. Ieteicams gadījumos, kad dabīgās uzacs forma ir šaura, daļēji neeksistē, vai matiņi ir pavisam plāni un šķidri. Microblading var apvienot ar aparātmetodi un katrs gadījums tiek izskatīts individuāli. 
Cien. klientes, esiet laipni aicinātas uz jaunām procedūrām!


Starptautiskā meistarklasse Tallinā 19.09.2014.g.Jaunais kabinets Bulduros (Jūrmala), Vidus prospekts 36


Jaunas telpas!

No 10 jūlija strādāju jaunā kabinetā – Jūrmalas pilsētas centrā Bulduros, LU P.Stradiņa medicīnas koledžas renovētajā ēkā, 1 stāvā 118 kab. Ieeja ēkā no Meža prospekta. Ērta automašīnas novietošana uz Meža prospekta (bezmaksas), braucienā 10 min no t/c Spice.
Brauciens ar vilcienu Rīga – Bulduri  aptuveni 20 min.  Ēka atrodas 250 m gājienā no dzelzceļa stacijas. (skatīt sadaļa: kontakti, karte). 
Tiek saglabāta iespēja veikt procedūras arī Rīgā,  Ozolciema ielā 10 k2!


Lāzera korekcija!

      Pigmenta izvadīšana ar lāzera aparatūru ir pati modernākā metode, ar kuras palīdzību var atbrīvoties no neestētiska un nekvalitatīva permanentā grima un tetovējumiem.
    Ar lāzera impulsa „sitienu” palīdzību pigments tiek sasmalcināts zemādā un 1,5 mēnešu laikā caur limfātisko sistēmu pakāpeniski izvadās no organisma. Atkarībā no pigmenta blīvuma zemādā var būt nepieciešamas vairākas šādas procedūras.
       Jaunākās paaudzes lāzers Nd: YAG-Q Swithed Laser 6TH (neodīma lāzers) neatstāj rētaudus!Apmācības kurss!

17.03.2014. g Latvijā viesojās starptautiskā līmeņa permanentā grima speciāliste – pasniedzēja Jūlija Rozgon (Ukraina).
Kursa ietvaros apguvu jaunus autortehnikas veidus -   Juicy Style" (efekt Merlin Monro) lūpas, kā arī „Volume Effect" uzacis. 
Cienījamās klientes! Esat laipni aicinātas uz jaunām procedūrām!


Jauns piedāvājums klientiem!

Lielisks līdzeklis - balzāms permanentā grima aizsardzībai pret kaitīgajiem saules stariem. Lietojot šo Francijā ražoto organiskās kosmētikas "ANNECY" aizsardzību sauļojoties (arī apmeklējot solāriju), jūs iegūsiet jauniegūtā permanentā grima ilgāku noturību tā sākotnējā izskatā!


Jauns buklets!

     Pēdējo mēnešu laikā esmu saņēmusi no esošajām un topošajām klientēm vairāk kā simts pozitīvas atsauksmes par darbiem,kas tapuši šajā ziemā.
Šo darbu fotogrāfijas ir ievietotas jaunajā bukletā!